WooHoo Forest

 

WooHoo Forest zostało stworzone przez dwie matki i nauczycielki zarazem, które jak wszyscy rodzice pragną dla swoich dzieci tego co najlepsze.
Pragniemy, aby nasze dzieci poznawały świat, były radosne i wyrosły na pewnych siebie i szczęśliwych dorosłych. Uwielbiamy widzieć ten błysk w ich oczach i uśmiech na ich twarzach…. nawet jeśli są to ubłocone twarze.
Ze względu na swoją wiedzę pedagogiczną i wykształcenie zapragnęłyśmy czegoś więcej dla naszych dzieci niż standardowa edukacja głównego nurtu.
Dlaczego nie pozwolić im na coś co daje im najwięcej radości i ma ogromny wpływ na ich zdrowy rozwój. Dlaczego by nie wyłączyć telewizję i wskoczyć do kałuży?
Szkoła leśna była zawsze bliska naszemu sercu i znając wszechstronne pozytywy nauki w plenerze po wielu latach pracy w standardowej szkole stworzyłyśmy WooHoo Forest.

Dzięki naszej pasji i wielu odbytych szkoleniach i kursach udało nam się stworzyć w Londynie szkołę leśną, która szybko zdobyła zaufanie dzieci, rodziców i zyskała ogromną popularność.”

Po latach wraz z rozwojem szkół leśnych w Europie, WooHoo Forest dotarło na Podkarpacie.

WooHoo Forest w Rzeszowie prowadzone jest przez Agnieszkę Chadacz-Stanek, z wykształcenia dziennikarza i nauczyciela, specjalizującego się w Szkolnictwie Leśnym.

„Przez wiele lat pracowałam w szkole podstawowej, przedszkolu oraz w szkole leśnej.
Miałam okazję przez wiele lat uczyć i zarządzać w prestiżowej szkole w Londynie jednocześnie szkoląc się dodatkowo między innymi z różnic w nauczaniu chłopców, nauczaniu integracyjnym i nauczaniu dzieci ze spektrum autyzmu, nauczaniu dzieci dwujęzycznych, wpływie języka na zachowania wśród dzieci, ochrony dzieci przed przemocą i wielu innych.
Dodatkowo posiadam specjalistyczne wykształcenie kierunkowe na poziomie Lidera Szkoły Leśnej (SRF BTEC).
Po ukończeniu studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim pracując w mediach, wielokrotnie podejmowałam tematy związane z edukacją oraz rozwojem dzieci i młodzieży, naturalną koleją rzeczy więc było dalsze kształcenie w tej dziedzinie, tym razem jednak już w Londynie.
Tam też również zetknęłam się z Edukacją Leśną, która po latach pracy w tzw. main stream była dla mnie prawdziwym olśnieniem”.