Maluch w WooHoo Forest

Leśne mini przedszkole dla najmłodszych

WooHoo Forest dla najmłodszych

 

to leśne zajęcia przedszkolne prowadzone w języku polskim oraz wyłącznie w języku angielskim. Bloki 3 godzinnych warsztatów podczas których realizujemy autorski program zajęć oparty o ramę programową brytyjskiego EYFS oraz edukację leśną i Montessori.

Zajęcia dla najmłodszych odbywają się w większości na zewnątrz oraz w jurcie. Dzięki doskonałej lokalizacji na Drabiniance w Rzeszowie mamy w zasięgu spaceru zielone tereny miasta z rzeką, zalewem i rezerwatem przyrody i z jednoczesnym łatwym dojazdem z każdej części miasta.

Zajęcia leśne z WooHoo Forest dla najmłodszych to gry i zabawy zespołowe i indywidualne, gotowanie w błotnej kuchni, jak również gotowanie nad ogniskiem, dużo zajęć kreatywnych i artystycznych: praca w drewnie, glinie, praca z narzędziami, to budowanie szałasów, nauka przez zabawę matematyki, języka polskiego i języka angielskiego, poznawanie otaczającego nas świata.

Jednak przede wszystkim to zajęcia przeprowadzane w wyjątkowy sposób pozwalający dzieciom na wszechstronny rozwój w poczuciu własnej wartości.

 

Tworzymy zajęcia pokrywające 7 sfer rozwoju dziecka: 

  • rozwój osobisty, społeczny i emocjonalny
  • komunikacja i rozwój języka
  • rozwój fizyczny
  • matematyka
  • czytanie i pisanie
  • rozumienie świata
  • kreatywność , ekspresja przez sztukę i projektowanie

Zajęcia planowane są w oparciu o analizę obserwacji mając na uwadze rolę dziecka jako lidera i inicjatora zajęć i podchodząc do każdego dziecka i jego potrzeb indywidualnie.

Dzięki warsztatowej formie zajęć Twoje dziecko może uczestniczyć w zajęciach tylko w wybrane dni lub w jeden wybrany dzień tygodnia.

Szczegóły i cennik ( Pobierz PDF)