2 Godzinne warsztaty leśne w języku polskim: 25 zł

1,5 Godzinne warsztaty leśne w języku angielskim :35 zł

Aktualny grafik znajdziesz na facebook.com/woohooforest

Leśne warsztaty edukacyjne

Warsztaty leśne WooHoo Forest to doskonały sposób na oderwanie się od komputera, telewizora, na aktywność na świeżym powietrzu i fantastyczną zabawę. Ale to również zajęcia prowadzone w oparciu o skandynawską alternatywna metodę nauczania, która czerpiąc z Montessori buduje w dzieciach pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Podczas zajęć dzieci rozwijają kreatywność, poprawiają swoją koncentrację, wzmacniają odporność i poprawiają kondycję fizyczną. Taka forma warsztatów uczy jednocześnie pozytywnie wpływa na psychikę i umiejętności społeczne młodego człowieka.

Jest to bardzo ważny element rozwoju szczególnie w dobie izolacji, godzin spędzonych na zdalnym nauczaniu. Dzieci z natury potrzebują ruchu, który ostatnio został im bardzo ograniczony.

Warsztaty leśne z WooHoo Forest to gry i zabawy zespołowe i indywidualne, dużo zajęć kreatywnych i artystycznych: praca w drewnie, glinie, praca z narzędziami, to budowanie szałasów, zabawa w błotnej kuchni dla młodszych uczestników i wiele innych. Jednak przede wszystkim to zajęcia przeprowadzane w wyjątkowy sposób pozwalający dzieciom na wszechstronny rozwój w poczuciu własnej wartości.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko dodatkowo ćwiczyło język angielski i nabierało wprawy w swobodnym posługiwaniem się językiem angielskim zapraszamy na Angielski wśród drzew.