Nauka Angielskiego z WooHoo Forest.

 

Twoje dziecko latami uczy się angielskiego, zna zasady gramatyczne i nawet dobrze pisze sprawdziany, ale nadal ma blokadę, aby pewnie mówić w tym języku? „Angielski wśród drzew” to idealne zajęcia dla Tych, którzy oprócz zasad gramatycznych chcieliby wreszcie móc płynnie mówić i rozumieć w języku angielskim!

Zapytaj swoje dziecko ile zdań w języku angielskim wypowiedziało podczas ostatniej lekcji angielskiego? Kilka zdań w tygodniu wypowiedzianych w języku angielskim to za mało, aby przełamać barierę mówienia.

Zapisz dziecko na zajęcia w języku angielskim WooHoo Forest, aby poczuło się przez kilka godzin jak w Anglii. Bez udziału języka polskiego, bez polskiego tłumaczenia,100% zajęć przebiega w języku angielskim.
WooHoo Forest wywodzi się z Londynu dlatego nie może zabraknąć w naszej ofercie licznych zajęć w języku angielskim.

Angielski wśród drzew to nauka języka angielskiego przez zanurzenie w języku i dobrą zabawę. Jako jedyni oferujemy warsztaty łączące w sobie naukę języka angielskiego i szkołę leśną. Mnóstwo aktywności poprzez budowanie szałasów, gier w plenerze, kreatywnych zajęć w jurcie, kucharzenia nad ogniskiem i na „kozie” opalanej drewnem i to wszystko zupełnie i tylko w języku angielskim!

Dodatkowo wszyscy członkowie zajęć mają dostęp do biblioteki WooHoo Forest z kilkuset książkami w języku angielskim.

Półkolonie w języku angielskim to leśne półkolonie prowadzone wyłącznie w języku angielskim, bez udziału języka polskiego.

English Playgrup to zajęcia rytmiczne, muzyczne i sensoryczne dla najmłodszych całkowicie w języku angielskim. Nauka angielskiego przez zabawę dla rodziców z dziećmi w wieku od 6 miesiąca.

Zajęcia praktyczne w języku angielskim prowadzone przez WooHoo Forest są również doskonałą formą utrzymania i rozwijania języka dla native speakers oraz dzieci wracającym z emigracji w Anglojęzycznych krajach oraz imigrantów.

A co jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze wystarczająco zaawansowanego poziomu języka angielskiego? Jak sobie poradzi, jeśli nie będzie rozumiało wszystkiego podczas warsztatów? Spokojnie, możliwe, że na początku Twoje dziecko będzie miało szeroko otwarte oczy z przejęcia i dojdzie do perfekcji w gestykulacji, ale już niebawem zacznie rozumieć coraz więcej, a kuszone atrakcyjną formą zabawy zacznie również coraz więcej mówić. Dla najmłodszych uczestników 4-6 lat prowadzimy zajęcia z niewielkim udziałem języka polskiego.

Dodatkowo najmłodsze dzieci zapraszamy na zajęcia przedszkolne WooHoo Forest

1,5 Godzinne warsztaty leśne całkowicie w języku angielskim.

Darmowe wypożyczanie książek w języku angielskim

Zniżka na półkolonie leśne w języku angielskim.

Leśne zajęcia przedszkolne w języku angielskim (link do malucha w WooHoo Forest)

Aktualny grafik wraz z cennikiem znajdziesz na facebook.com/woohooforest