Leśne przyjęcia z WooHoo Forest

Cennik:

Przyjęcie urodzinowe 2 godzinne – poniedziałek-czwartek 22 zł piątek- niedziela 25 zł od dziecka

Opcje dodatkowe:

  • Ognisko 50zł
  • Ognisko z kiełbasą i napojami 10 zł od dziecka
  • Popcorn z ogniska 15zł (porcja dla 5 osób)
  • Pianki z ogniska 10zł (porcja dla 5 osób)
  • Catering urodzinowy od 15zł za osobę
  • Dodatkowy animator 60 zł za godzinę
  • Malowanie twarzy- szablony- 30zł

Przy rezerwacji terminu przyjęcia pobierana jest zaliczka w wysokości 100 zł.

Minimalne zamówienie to równoważność przyjęcia dla 10 dzieci.

Leśne przyjęcia z WooHoo Forest

Przyjęcie w plenerze to niezapomniana zabawa, którą Twoje dziecko i jego goście będą wspominać przez długi czas. To wyjątkowa forma świętowania, odpowiednia dla każdego wieku, która nigdy się nie nudzi i jest stosunkowo bezpieczna w obecnym zagrożeniu Covid19.

Co sprawia, że nasze plenerowe przyjęcia są wyjątkowe?

   Przyjęcia odbywają się na świeżym powietrzu oraz w jedynej w Rzeszowie prawdziwej jurcie. Możemy też zorganizować przyjęcie na terenie lasu, parku lub Twojego ogrodu.

Przyjęcie prowadzone jest przez animatora i obejmuje wiele atrakcji zależnych od wybranej tematyki , od budowy szałasu, po robienie magicznych mikstur z przepisu leśnych wróżek!

Zamawiając przyjęcie urodzinowe z WooHoo Forest, otrzymujesz voucher dla całej rodziny na pobyt w jedynej w Rzeszowie grocie solnej.

Rodzice mogą bawić się równie dobrze podczas dziecięcego przyjęcia i nie mamy na myśli aktywnego budowania szałasu i nauki rozpalania ogniska przez niejednego tatę ? ale jednoczesny pobyt w Spa Zielnik. Specjalnie dla gości przyjęć urodzinowych mamy przygotowane zniżki na masaże i zabiegi w MediSpa Zielnik.
Czekasz na odbiór dziecka zaproszonego na przyjęcie do WooHoo Forest? Skorzystaj w tym czasie z groty solnej, zabiegu kosmetycznego lub zrelaksuj się podczas masażu. 

 Co robimy podczas leśnego przyjęcia?

  Atrakcje dobierane są do zainteresowań oraz wieku uczestników i obejmują między innymi:

Przyjęcia survivalowe z budowaniem szałasu, pracą z narzędziami, ogniskiem

Przyjęcia tematyczne: „Poszukiwacze leśnego skarbu”, „Leśne wróżki i elfy”, „W poszukiwaniu dinozaurów”, „przyjęcie Gruffalo”, „Leśni artyści” i wiele innych

Przyjęcia w języku angielskim przeznaczone dla obcojęzycznych jubilatów z tradycyjnymi brytyjskimi grami i zabawami

Przyjęcia dla dorosłych, spotkania integracyjne. Możecie również wynająć naszą jurtę na spotkania rodzinne, imprezy okolicznościowe, spotkania ze znajomymi. Wyobraź sobie kameralne przyjęcie w klimatycznej jurcie podczas, którego dzieci bawią się do upadłego wśród drzew, a dorośli mogą się zrelaksować się w pobliskim MediSpa Zielnik. (link www.medispazielnik.pl)