Tu będzie informacja o najbliższych półkoloniach

Półkolonie wakacyjne i zimowe

Półkolonie w Rzeszowie organizowane przez WooHoo Forest to dobra zabawa do upadłego! Mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu, wyjazdy do okolicznych lasów, parków linowych, stadnin koni, ogniska, budowanie szałasów, lepienie w glinie, mnóstwo kreatywnych zajęć, praca z narzędziami, gotowanie w błotnej kuchni i wiele innych. Bez względu na porę roku i pogodę!

Zajęcia odbywają się w naszej jurcie i w naszej bazie na Drabiniance, skąd wędrujemy nad pobliską Żwirownię i Lisią Górę oraz jeździmy do okolicznych lasów. 

 

Język angielski praktycznie i skutecznie!

WooHoo Forest wywodzi się z Londynu, nie może więc zabraknąć półkolonii w języku angielskim. Wraz z standardowymi półkoloniami leśnymi oferujemy półkolonie całkowicie w języku angielskim. Zupełnie bez stosowania języka polskiego od wejścia do wyjścia posługujemy się wyłącznie językiem angielskim- to, jak intensywny kurs językowy, ale jednocześnie mnóstwo dobrej zabawy. Uczestnicy poprzez wspólne gry i zabawy, budowanie szałasów, torów przeszkód, kucharzenie nad ogniskiem i w piecu na drewno, zajęcia artystyczne i kreatywne mają okazję intensywnie ćwiczyć język angielski, poznawać nowe zwroty, rozbudowywać słownictwo, a co najważniejsze nabywać pewności w posługiwaniu się językiem angielskim, aby w końcu zacząć myśleć właśnie w tym języku. Dzięki „imersji językowej” czyli zanurzeniu w języku nauka języka jest bardzo skuteczna.